Apie mus
Naujienos
Partneriai
Kontaktai

Ellansé™ - unikalus ir novatoriškas odos užpildas

ellanse.com

Ellansé™ yra apdovanojimo už „Frost & Sullivan Europos 2011 metų technologijos novatoriškumą“ laimėtojas odos užpildų srityje!

Ellansé™ - unikalus ir novatoriškas odos užpildas, kuris pasižymi dvejopu poveikiu bei nauda: greitai pakoreguoja smulkias raukšleles ir gilesnes raukšles, o taip pat stimuliuoja paties organizmo kolageno gamybą. Ellansé™ - tai ilgiau išliekantys gražios, gaivios ir natūralios odos rezultatai, kad patiktumėte patys sau.

Ellansé™ - tai unikalių ir novatoriškų odos užpildų grupė, pristatanti naują saugių bei novatoriškų sprendimų erą veido grožio procedūrų srityje.

Ellansé™ odos užpildų grupė pasižymi dvejopu poveikiu bei nauda:  akimirksniu pakoreguoja smulkias raukšleles ir gilesnes raukšles, o taip pat stimuliuoja natūralią paties organizmo kolageno gamybą, kad oda vėl taptų graži bei gaivi, o rezultatai būtų ilgalaikiai.
Kolagenas yra viena svarbiausių atraminių struktūrų, natūraliai aptinkamų mūsų odoje, padedanti išlaikyti reikiamą odos stangrumą, elastingumą ir tamprumą. Bėgant laikui mūsų oda palaipsniui netenka natūralaus kolageno, o tai sąlygoja veido odos suglebimą ir smulkių bei gilesnių raukšlių susidarymą. Ellansé™ odos užpildai naudoja natūralią organizmo reakciją jam savito kolageno gamybos stimuliavimui (naujam kolagenazės procesui) – sugrąžina odai gaivią, jaunatvišką išvaizdą.

Ellansé™ preparatai orientuojasi į klientų poreikius ilgiau džiaugtis gražia bei gaivia oda ir šiam rezultatui skirtų išlaidų efektyvumą. Keturios skirtingos užpildų versijos leidžia pacientams pasirinkti, kiek laiko išsilaikys procedūros poveikis; tai suteikia klientams didelį pasitenkinimą, todėl padeda Jums išlaikyti didesnį jų ratą, tuo sąlygojant Jūsų klinikos augimą.

Ellansé™ odos užpildų grupę sudaro keturios skirtingos versijos: Ellansé-S (1 metams), Ellansé-M (2 metams), Ellansé-L (3 metams) ir Ellansé-E (4 metams).


Ellansé™ - unikalūs odos užpildai procedūroms, kurias atlieka Jūsų sveikatos priežiūros ir grožio specialistas, garantuojantys gražius, natūraliai atrodančius rezultatus, kurie gali išsilaikyti iki 4 metų, todėl nebereikia dažnų pakartotinių procedūrų. Tai pirmoji tokia odos užpildų grupė, pasižyminti unikalia „pritaikomo/suderinamo ilgalaikiškumo“ (“Tunable Longevity”) ypatybe, tai reiškia, kad Jūs galite pasirinkti, kiek ilgai išliks procedūros poveikis.
Kolagenas yra viena svarbiausių atraminių struktūrų, natūraliai aptinkamų mūsų odoje, padedanti išlaikyti reikiamą odos stangrumą, elastingumą ir  tamprumą. Bėgant laikui mūsų oda palaipsniui netenka natūralaus kolageno, o tai sąlygoja veido odos suglebimą ir smulkių bei gilesnių raukšlių susidarymą. Ellansé™ odos užpildai naudoja natūralią organizmo reakciją jam savito kolageno gamybos stimuliavimui (naujam kolagenazės procesui) – sugrąžina odai gaivią, jaunatvišką išvaizdą.  

Ellansé™ skiriasi nuo kitų odos užpildų dėl ilgiau išliekančio efekto ir visiškos bei kontroliuojamos biorezorbcijos (STAT Technology™). Tai reiškia, kad Ellansé™ išlaiko absoliutų korekcijos poveikį tol, kol visiškai  pasišalina iš Jūsų organizmo po to, kai pasibaigia pasirinkta procedūros efekto trukmė.
Iš ko pagaminti Ellansé™ odos užpildai?

Ellansé™ yra sintetinis odos užpildas, kurį sudaro visiškai lygios polikaprolaktono (PCL) mikrosferos,  suspenduotos karboksimetilceliuliozės (CMC) gelyje vandens pagrindu. Ellansé™ yra saugūs ir klinikiniais tyrimais patvirtinti preparatai korekcinėms procedūroms.
PCL (polikaprolaktonas) yra gerai žinoma, aprobuota minkšta medicininė medžiaga. Ji yra itin saugi ir visame pasaulyje jau daug dešimtmečių naudojama biorezorbuojamuose chirurginiuose siūluose bei ortopediniuose implantuose. PCL (polikaprolaktonas) taip pat naudojamas daugelio kitų Europos (CE sertifikuotų) bei JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) aprobuotų, prekyboje esančių biorezorbuojamų medicininės paskirties produktų sudėtyje.
CMC (karboksimetilceliuliozė) taip pat yra ypač saugi ir visame pasaulyje jau daug dešimtmečių naudojama odos užpildų sudėtyje, burnos ir žandikaulių bei veido chirurgijoje. CMC (karboksimetilceliuliozė) taip pat naudojama daugelio kitų Europos (CE sertifikuotuose) bei JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) aprobuotų, prekyboje esančių biorezorbuojamų medicinos, kosmetikos ir farmacijos pramonės produktų sudėtyje.
PCL (polikaprolaktonas) ir CMC (karboksimetilceliuliozė) yra tokios medžiagos, kurios visiškai pasišalina iš organizmo pasibaigus pasirinktai procedūros rezultato poveikio trukmei (visiška biorezorbcija).


Ellansé™ yra pranašesnis už kitus rinkoje siūlomus odos užpildus tuo, kad jo sudėtyje esantis unikalus derinys garantuoja visų šios grupės preparatų visišką ir iš anksto žinomą biorezorbciją; be to, suteikia galimybę pasirinkti individualią procedūros poveikio trukmę nuo vienerių (Ellansé™-S) iki ketverių (Ellansé™-E) metų.
Kolagenas yra viena svarbiausių atraminių struktūrų, natūraliai aptinkamų mūsų odoje, padedanti išlaikyti reikiamą odos stangrumą, elastingumą ir  tamprumą. Bėgant laikui mūsų oda palaipsniui netenka natūralaus kolageno, o tai sąlygoja veido odos suglebimą ir smulkių bei gilesnių raukšlių susidarymą. Ellansé™ užpildai naudoja natūralią organizmo reakciją jam savito kolageno gamybos stimuliavimui (naujam kolagenazės procesui) – sugrąžina odai gaivią, jaunatvišką išvaizdą. Spustelėkite paveikslėlį ir sužinosite, kaip jie veikia.
Pasirinkus procedūrą su vienu iš Ellansé™ grupės užpildų Jums bus garantuotas puikus norimas estetinis rezultatas, kuriuo galėsite džiaugtis ilgiau nei po procedūros su įprastais užpildais, o ir kainuos mažiau. Skirtingai nei po procedūrų su kitais užpildais Jūs galėsite mėgautis ilgalaikiu gražiu rezultatu ir nebūsite priversti kartoti procedūrų kas 6-9 mėnesius.

Ellansé™ yra naujausios kartos odos užpildai tiems pacientams, kurie pavargo nuo išlaidų tokio pobūdžio procedūroms ir nuo būtinybės dažnai jas kartoti, norint išlaikyti rezultatus ilgai.

Kiekvienas veidas yra skirtingas ir skirtingai sensta. Ellansé™ preparatų grupė buvo sukurta taip, kad odos užpildus galima būtų naudoti tikslingai tose vietose, kur Jums labiausiai reikia.

ANTAKIO IŠORINĖS DALIES PAKĖLIMAS (Lateral Brow Lift)
Ellansé™ užpildą galima įvesti po išorine antakio dalimi, kad ji būtų subtiliai pakelta. Taip Jūsų akys atrodys jaunatviškesnės, draugiškesnės ir atviresnės.

SKRUOSTŲ UŽPILDYMAS (AUGMENTACIJA) IR JŲ APIMTIES PADIDINIMAS (Cheek Augmentation & Volimzation)
Ellansé™ užpildą galima naudoti skruostikaulio srityje kontūro bei prarastos apimties atkūrimui, sugrąžinant jaunatviškesnę išvaizdą. Jis taip pat gali būti naudojamas įdubimų užpildymui bei nukarusių, pasmukusių skruostų korekcijai.

JUOKO RAUKŠLĖS (NOSIES IR LŪPŲ SRITYJE) (Nasolabial Fold)
Ellansé™ užpildą galima naudoti efektyviam raukšlių, jungiančių nosį su lūpų kampučiais, išlyginimui ir užpildymui.

ĮDUBIMAI ABIPUS SMAKRO (Pre Jawl Sulcus)
Šios įdubos negražiai pabrėžia žandikaulio kontūrą. Ellansé™ užpildu galima efektyviai išlyginti ir užpildyti šias vietas.

SMAKRAS (Chin)
Ellansé™ užpildas gali būti naudojamas smakro kontūrų korekcijai bei išryškinimui, kad aiškiau matytųsi žandikaulio linijos struktūra.

APIMTIES PADIDINIMAS SMILKINIŲ SRITYJE (Temporal Volimization)
Ellansé™ užpildu galima atkurti prarastas apimtis tokiose srityse kaip smilkinių įdubos, kurios ilgainiui gali atrodyti pakritę ar nukarę.

NOSIES FORMOS KOREKCIJA (Nose Reshaping)
Ellansé™ užpildą galima naudoti nosies defektų – iškilimų bei įdubimų – išlyginimui bei korekcijai, suteikiant jai tobulą profilį.

RAUKŠLĖS APLINK BURNĄ IR LŪPAS (PERIORALINĖS RAUKŠLĖS) (Peri-Oral Lines)
Su laiku oda aplink burną ir lūpas netenka apimties bei ryškumo, o tai gali sendinti veidą. Ellansé™ užpildas gali būti naudojamas raukšlių ir raukšlelių šioje srityje išlyginimui bei užpildymui.

LŪPŲ KAMPUČIŲ PAKĖLIMAS (Oral Commissures)
Ellansé™ užpildas gali būti naudojamas lūpų kampų pakėlimui, kad veido išraiška taptų natūralalesnė ir draugiškesnė.

MARIONETĖS RAUKŠLĖS (Marionette Lines)
Vertikalios raukšlės, esančios lūpų kampuose, gali sąlygoti pastoviai liūdną veido išraišką. Ellansé™ užpildys ir išlygins šias raukšles, sumažindamas jų matomumą.

SMAKRO RAUKŠLĖ (KLOSTĖ) (Mental Crease)
Ellansé™ užpildas gali būti naudojamas nusileidusios smakro raukšlės, esančios tarp smakro ir apatinės lūpos, pakėlimui, išlyginant ir užpildant šią sritį bei sumažinant smakro atsikišimą; taip smakras atrodys tvirtesnis.

IŠORINĖ PLAŠTAKOS PUSĖ
Ellansé™ užpildas gali sugrąžinti plaštakų odai prarastas apimtis, kad ši atrodytų jaunatviškesnė, gražesnė ir skaistesnė.


Ellansé™ užpildų grupė buvo sukurta taip, kad patenkintų Jūsų poreikius ir pateiktų saugius, klinikiniais tyrimais patvirtintus produktus, kurie suteiktų galimybę pasirinkti įvairias procedūros efektų trukmes.

  • Greitas poveikis – Jūs galėsite mėgautis savo nauja, natūralia ir gražia išvaizda netrukus po procedūros
  • Poveikio ilgalaikiškumasJūsų pasirinkta procedūrosefekto trukmė yra unikali – nuo vienerių iki ketverių metų
  • Ilgalaikis efektas Ellansé™ užpildas išlaiko korekcinės procedūros efektą visą pasirinktos trukmės periodą
  • Visiška biorezorbcija – lyginant su kitais odos užpildais Ellansé™ visiškai suyra pasibaigus pasirinktai procedūros poveikio trukmei
  • Ypatingas saugumas – visa Ellansé™ užpildų grupė patikrinta dėl saugių bei aprobuotų komponentų (aprobuota FDA ir paženklinta CE) ir atlikti griežti jų saugumo tyrimai

Lyginant su kitais odos užpildais, Ellansé™ garantuoja Jums optimalius ir ilgalaikiškesnius estetinius rezultatus tik po vienos procedūros, o taip pat leidžia Jums dar ir sumažinti išlaidas.


Ellansé™ užpildai yra saugūs
Specialiai sukurti naudojimui pagal paskirtį, Ellanse™ užpildai pagaminti iš polikaprolaktono (PCL), kuris turi ilgą bei patikrintą saugumo istoriją ir yra naudojamas daugelio kitų CE sertifikuotų bei JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) aprobuotų, prekyboje esančių biorezorbuojamų medicininės paskirties produktų sudėtyje. 

Be to, Ellansé™ užpildai buvo patikrinti sertifikuotose tyrimų laboratorijose bei klinikinių bandymų metu, kurie patvirtino išskirtinį šių preparatų saugumą. Ellansé™ užpildai gaminami laikantis aukščiausių tarptautinių kokybės užtikrinimo direktyvų.
Visos Ellansé™ grupės odos užpildų (Ellansé™-S, Ellansé™-M, Ellansé™-L, Ellansé™-E) saugumo charakteristikos yra vienodos ir vieni nuo kitų jie skiriasi tik procedūros poveikio trukme.

Ellansé™ užpildai yra biorezorbuojami
Skirtingai nei kitų odos užpildų, Ellansé™ pasižymi visiška, iš anksto žinoma ir kontroliuojama biorezorbcija, kuri buvo patikrinta ir patvirtinta daugybės laboratorijų, ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų metu. Tai garantuoja, kad Ellansé™ visiškai pasišalins iš Jūsų organizmo, kai baigsis pasirinkta poveikio trukmė.

Ellansé™ užpildai stimuliuoja naujo kolageno gamybą
Ellansé™ užpildai stimuliuoja natūralius Jūsų organizmo procesus naujo kolageno gamybai, kuris sugrąžina Jūsų taip trokštamą jaunatvišką bei natūralią išvaizdą.

Ellansé™ užpildų gamybai nenaudojami gyvūninės ar bakterinės kilmės komponentai

Skirtingai nei daugumos kitų odos užpildų, Ellansé™ gamyboje nenaudojami gyvūninės, bakterinės ir  žmoginės kilmės komponentai, todėl nėra galimų alerginių reakcijų pavojaus. Ellansé™ užpildai pagaminti iš saugių sintetinių komponentų, o tai reiškia, kad Jūsų grožio specialistas korekcines užpildymo procedūras gali atlikti be alergijos testo.